Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Artur G.

Utworzony przez Ciekawy, 21 kwietnia 2008 r. o 18:36
czyli lechu zamiast kultura to zajmuje sie wypozyczaniem kajakow a kultura na dnie najgorszy dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czyli lechu zamiast kultura to zajmuje sie wypozyczaniem kajakow a kultura na dnie najgorszy dyrektor
co wy właściwie macie konkretnie do zarzucenia grzybowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PANIE BURMISTRZU PAŃSCY KONSULATNCI POLEGLI NA POLU NIECHWAŁY. Z KIM PAN BĘDZIE TERAZ KONSULTOWAŁ SWOJE DECYZJE? A MOŻE ZATRUDNI ICH PAN JAKO SWOICH DORADCÓW W URZEDZIE? CIEKAWE TYLKO CZY BĘDĄ NA TYLE ODWAŻNI ABY POKAZAC SWOJA TWARZ W MIĘDZYRZECU? LITWINIUK JAKO MŁODY ROLNIK MA PRZYNAJMNIEJ ZAPLECZE, MA NA CZYM ORAĆ, ALE GAJEWSKI CHYBA TYLKO ZA POMOCNIKA TRAKTORZYSTY U P. LITWINUKA. A CO Z TYMI KTÓRZY TAK MOCNO LICZYLI NA WSPARCIE MINISTERIALNE - WÓJTAMI, STAROSTĄ I IN.? tERAZ TYLKO RĘCE ZACIERA - B. BURMISTRZ LESIUK I NIEDOWARTOŚCIOWANY B. GUBERNATOR MIASTA - KS. INFUŁAT K. K. / GŁÓWNA TUBA RADIA MARYJA W MIĘDZYRZECU/ ZOBACZYCIE ŻE W NOWYCH WYBORACH MOHERY NAMÓWIONE PRZEZ KS. GUBERNATORA POPRĄ JEGO NAMASZCZONEGO NA TO STANOWISKA = LESIUKA. JESTEM SKŁONNY SIĘ ZAŁOZYĆ, ŻE KOLEJNE WYBORY WYGRA NIESTETY LESIUK CHYBA ŻE TRAFI SIĘ NAM JAKIŚ SPADOCHRONIARZ JAK KIEDYŚ JAROSZ CZY INNI. NIE DAJ PANIE BOŻE TAKIEJ WIZJI. ALE NIESTETY WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. CIEMNE CHMURY NAD MIĘDZYRZECEM.
O NIE, NIE NIE! GAJEWSKI TEZ JEST MŁODYM ROLNIKIEM I I ORZE NA SWOIM KAWAŁKU ZIEMI:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
No więc zacznę... Oceniając działania widziane oczami mieszkańca: Górka na żwirowni, po co ??? Mozę po to żeby każdy widział ,że "coś sie robi" heh pomysł dobry widać ,"że coś sie robi " i ...tyle z tej górki A może tak zamiast walić górę piachu rozłożyć ją i wyrównać teren na żwirowni ? no nie bo nie byłoby widać ,że "coś sie robi" a tak z kilometra widać Ogólnie żenada ! Zmiany w mieście ? NIC ! Miałem niestety okazje poznać Pana burmistrza osobiście i przebywać w jego towarzystwie nie raz i cóż muszę przyznać ,że kultury ten pan nie ma w ogóle, same kur.. , chu... i tak w kółko . Nie wiem jak można być burmistrzem a zachowywać się jak pijaczek na ławce cóż żal , żal.... że ktoś taki rządzi...
GÓRKA TAM NIEJEDNA, ALE ŚMIECI!!!! MOŻNA POMYŚLEĆ ŻEBY NP. CI CO SĄ COŚ MIASTU DŁUŻNI ALBO CI CO SĄ NA BAKIER Z PRAWEM, ORAZ CI CO ZAŚMIECAJĄ(ZWŁASZCZA CI) OCZYSZCZALI LAS WOKÓŁ ŻWIROWNI, BO TAK SIĘ BURMISTRZ WYCHWALA KĄPIELISKIEM, ALE JAK SIĘ PRZYJRZEĆ WSZĘDZIE GÓRY ŚMIECI, PUSZKI. PAPIER, PLASTIKOWE WORKI I BUTELKI, ZE O ZUŻYTYCH KONDOMACH NIE WSPOMNĘ!!! MOŻNA SIĘ WYKAZAĆ???BO TA ŻWIROWNIA PRZYPOMINA KURORT DLA LUMPÓW, A NIE COŚ Z CZEGO TRZEBA BYĆ DUMNYM I SIĘ SZCZYCIĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
raz poszedlem wypozyczyc kajak i czekalem ok 1 godziny az sam prezes raczy mi go wydac!!! kilkukrotnie zwracalem mu uwage ze jest tylu czlonkow stowarzyszenia i ktorys z nich moze mi go dac. jednak nie!! prezes wydania kajaku musi dopilnowac sam a ze byl zajety rozmowa to musialem czekac! gdyby nie chec do plywania moich dzieci to bym dawno stamtad poszedl. i kulture przy dzieciach musialem zachowac nalezyta.
Dzieki Bogu przezyles to straszne upokorzenie i podniosles sie aby wszystkim opowiedziec,ze nie zostales podjety z naleznymi honorami.Trzeba koniecznie zmienic prezesa zeby nastepnym razem gdy tylko pojawisz sie bez zawachania i NATYCHMIAST wykonal Twoje polecenie.W takim przypadku jeden obywatel Międzyrzeca bedzie zadowolony,potem zostanie juz tylko cała reszta......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzieki Bogu przezyles to straszne upokorzenie i podniosles sie aby wszystkim opowiedziec,ze nie zostales podjety z naleznymi honorami.Trzeba koniecznie zmienic prezesa zeby nastepnym razem gdy tylko pojawisz sie bez zawachania i NATYCHMIAST wykonal Twoje polecenie.W takim przypadku jeden obywatel Międzyrzeca bedzie zadowolony,potem zostanie juz tylko cała reszta......
ale co prez jest cienkim dyrem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie sie o peeselów ,oni dadza se radę.Martwcie sie kto nas przygarnie na następną kadencję.Tak bardzo zabłysnął ostatnio w mieście PiS.Jak oni nas wezmą w swoje pazury ,wtedy popamiętamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
Nie martwcie sie o peeselów ,oni dadza se radę.Martwcie sie kto nas przygarnie na następną kadencję.Tak bardzo zabłysnął ostatnio w mieście PiS.Jak oni nas wezmą w swoje pazury ,wtedy popamiętamy.
No i czas najwyższy żeby się wzieli za was wszystkich wazeliniarzy i mamy nadzieję ,że tak będzie .Pamiętajcie ,że wszystkie Wasze głupie decyzje są rejestrowane i trzeba będzie się z nich wytłumaczyc i nie tylko z nich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
No i czas najwyższy żeby się wzieli za was wszystkich wazeliniarzy i mamy nadzieję ,że tak będzie .Pamiętajcie ,że wszystkie Wasze głupie decyzje są rejestrowane i trzeba będzie się z nich wytłumaczyc i nie tylko z nich!!!
my w cici pogonili ziielonych paschibuchuw dalego od altanki, breszta przyklad z naszoch babow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy z cici napisał:
my w cici pogonili ziielonych paschibuchuw dalego od altanki, breszta przyklad z naszoch babow
Wy w Ciciborze liżecie pewnie sołtysa po worze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wy w Ciciborze liżecie pewnie sołtysa po worze
no mi go w piupe ruszmy i liszem bo sie uj cieszy biardzo. cio zazdrioszczycei sami gszyba lizcie. a row sioltys ma ladny he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOLO napisał:
Nie martwcie sie o peeselów ,oni dadza se radę.Martwcie sie kto nas przygarnie na następną kadencję.Tak bardzo zabłysnął ostatnio w mieście PiS.Jak oni nas wezmą w swoje pazury ,wtedy popamiętamy.
CZY WOLICIE PSL. W DROGICH GARNITURACH, WYSZCZEKANYCH I UŚMIECHNIĘTYCH OBIECUJĄCYCH WAM NAWET TO CZEGO NIE CHCECIE ,CZY PiS-OWCÓW ZATROSKANYCH BYLE JAK UBRANYCH, MÓWIĄCYCH PRAWDĘ KTÓRA NIE JEST DZISIAJ POPULARNA. PiS-OWCÓW KTÓRZY OPRÓCZ RÓWNOŚCI, PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI NIE OBIECUJĄ NIC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='siwy z cici' date='17.10.2009, 20:30:18' post='181657'] no mi go w piupe ruszmy i liszem bo sie uj Co za głupek pisze takie głupoty .Przykre że w tak pięknym mieście jakim jest Międzyrzec Podlaski mieszkają tacy głupcy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
CZY WOLICIE PSL. W DROGICH GARNITURACH, WYSZCZEKANYCH I UŚMIECHNIĘTYCH OBIECUJĄCYCH WAM NAWET TO CZEGO NIE CHCECIE ,CZY PiS-OWCÓW ZATROSKANYCH BYLE JAK UBRANYCH, MÓWIĄCYCH PRAWDĘ KTÓRA NIE JEST DZISIAJ POPULARNA. PiS-OWCÓW KTÓRZY OPRÓCZ RÓWNOŚCI, PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI NIE OBIECUJĄ NIC?
Wolimy PSL-owców uśmichniętych ,którym się powodzi dzięki ich wiedzy i pracy .Bo jeśli sobie dobrze radzą to i nami potrafią rządzić również dla naszego dobra. A cóż może dobrego zrobić nieudacznik z PIS-u sami sobie nie radzą to co mogą poradzić nam. Pokazali już swoje możliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Wolimy PSL-owców uśmichniętych ,którym się powodzi dzięki ich wiedzy i pracy .Bo jeśli sobie dobrze radzą to i nami potrafią rządzić również dla naszego dobra. A cóż może dobrego zrobić nieudacznik z PIS-u sami sobie nie radzą to co mogą poradzić nam. Pokazali już swoje możliwości.
Zapewne jesteś tym PSL-owcem któremu dobrze się powodzi. Napisz tylko czy ten dobrobyt wynika z twojej uczciwej pracy? Ja osobiście znam te metody z których nic dobrego nie wynika. O Pisie zawiele nie można powiedzieć, natomiast o krętaczach z PSL-u bardzo dużo, mieli dość czasu by napaść się do syta i wiele okazji na zmianę koryt. I co wynikło pozytywnego dla naszego dobra - dla ludzi uczciwych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim byl ten zlapany przez cba a po wyborach za rok bedzie ciezko dla bylytch rzadzacych beda rozliczeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Wolimy PSL-owców uśmichniętych ,którym się powodzi dzięki ich wiedzy i pracy .Bo jeśli sobie dobrze radzą to i nami potrafią rządzić również dla naszego dobra. A cóż może dobrego zrobić nieudacznik z PIS-u sami sobie nie radzą to co mogą poradzić nam. Pokazali już swoje możliwości.
Jak Abramowicz jest nieudacznikiem to ty jesteś niejaki Mi.........uk z Zascianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oddadzą pałacu Potockich bez walki Właśnie mija rok, od kiedy rozpoczęła się batalia o pałac Potockich w Międzyrzecu Podlaskim. Powiat bialski chce go odzyskać, a zarząd Fundacji na rzecz Szkolnictwa Wyższego, Specjalnego i Kultury, który swego czasu otrzymał darowiznę, nie zamierza ustąpić. Ponieważ nikt już nie ma złudzeń co do możliwości polubownego rozstrzygnięcia sporu, sprawa trafiła do sądu. 28 września radni powiatu bialskiego zabezpieczyli w budżecie 100 tys. zł na wpis sądowy z tytułu wniesionej sprawy. Nie było jednak jednomyślności. Czternastu radnych głosowało „za”, ośmiu było „przeciw”. – To nasze prawne zabezpieczenie. Gdyby jednak fundacja zmieniała zdanie, my wycofamy pozew. Póki się to nie stanie, będziemy utrzymywać swoje stanowisko. Darowizna była na rzecz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Przekazywaliśmy pałac z nadzieją, że renomowana uczelnia na stałe osiądzie w Międzyrzecu. Jednak KUL się wycofał, fundacja zmieniła nazwę, więc chcemy cofnąć darowiznę. W sądzie bez problemu udowodnimy, że racja jest po naszej stronie – przekonuje Tadeusz Łazowski, starosta bialski. Nie rozumie oporu fundacji. – Taką działalność można prowadzić przy każdej szkole. Zresztą nie trzeba zakładać fundacji, kształceniem może się też zajmować prywatna firma – dodaje. Nie ukrywa też, że powiat dodatkowo zdeterminowały ostatnie ataki na Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, która od kilku lat kształci studentów pod egidą międzyrzeckiej fundacji. – Troska o ten majątek to nasz obowiązek. Chcielibyśmy, żeby odkupił go od nas samorząd Międzyrzeca. Wtedy będzie pewność, że nie trafi w prywatne ręce. A przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by fundacja dalej tam działała. To kwestia dogadania się burmistrza z władzami fundacji – tłumaczy Łazowski. Nie doceniają wkładu fundacji O tym, że w sprawie pałacu można było się dogadać o wiele wcześniej, przekonany jest Zbigniew Kot, radny powiatu, a jednocześnie pierwszy prezes fundacji zarządzającej pałacem. Na sesji zagłosował przeciw zabezpieczaniu pieniędzy na proces. – To przykre, że nie docenia się wkładu wniesionego przez gros osób w ten obiekt. Proszę mi wierzyć, gdy przejmowaliśmy pałac, tynk sypał się nam na głowę. Przez ten czas przeszedł szereg remontów, włożono w nie masę pieniędzy. Poza tym kilka tysięcy studentów wyszło z tego pałacu z dyplomami. Uważam, że gdyby obiekt przejęło miasto, a fundacja nadal kontynuowałaby tam swą działalność, nie mogłaby tworzyć atrakcyjnych ofert dla innych uczelni i studentów – sądzi Kot. Sprawą zbulwersowany jest również Marian Sworczuk, prezes Fundacji na Rzecz Szkolnictwa Wyższego, Specjalnego i Kultury. – Nie rozumiemy decyzji starosty. Wszystko na to wskazuje, że spotkamy się w sądzie. Nie ma co tu komentować. Wypełniamy cele statutowe, w październiku powstał tu Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny, studenci kształcą się na dwóch kierunkach. Poza tym obowiązują nas wcześniej zawarte umowy na kursy czy szkolenia. Nie ma mowy o oddaniu obiektu – utrzymuje prezes. Choć Marcin Duszek, radny powiatowy z Międzyrzeca, docenia starania fundacji, to tak jak większość peeselowców w radzie jest za odkupieniem pałacu przez miasto. – Cały czas mam na uwadze to, co mówi starosta, że fundacja będzie mogła prowadzić w tym obiekcie swoją działalność. Dziwię się jednak, że nie udało się załatwić sprawy polubownie. Zabytkowy pałac jest dobrem publicznym i powinien służyć wszystkim mieszkańcom miasta. Zastanawiam się ciągle, jakie plany ma burmistrz, bo to tej pory nie wiemy, co zamierza zrobić z pałacem – przyznaje Duszek. Wolał się zabezpieczyć Burmistrz Artur Grzyb niechętnie wypowiada się w tej sprawie. – Jestem daleki od tego sporu, bo nie jestem w nim stroną. Gdy pojawiły się informacje o sprzedaży pałacu, wystąpiliśmy z listem intencyjnym, że jesteśmy zainteresowani kupnem terenu. Chodziło nam przede wszystkim o to, by pałac nie trafił w prywatne ręce. Nie widzę za to przeszkód, by funkcjonowała w nim fundacja. Mam też swoje plany, ale póki sprawa nie będzie załatwiona między powiatem a fundacją, nie chcę o nich mówić – przyznaje burmistrz. Na pytanie, dlaczego przed kilkoma miesiącami wycofał się z zarządu fundacji, odpowiada, że nie ma to związku z obecnym sporem. – Wolałem się zabezpieczyć. Po historii z radnymi bialskimi, którzy stracili mandaty, wycofałem się z zarządu Huraganu i fundacji. Gdyby prowadziła ona działalność gospodarczą, straciłbym mandat. Na wszelki wypadek się wycofałem – tłumaczy Grzyb. Z kolei starosta Łazowski otwarcie przyznaje, że jego wycofanie się z zarządu fundacji jest związane z kłótnią o pałac. – Stwierdziłem, że skoro jestem stroną w sprawie, nieelegancko wygląda bycie jednocześnie w zarządzie fundacji – przyznaje. Prób dogadania się obu stron było już kilka. Na każdym uczestnicy skakali sobie do gardeł. Wszystko wskazuje na to, że spór rozstrzygnie dopiero sąd. Łazowski chce jednak dać ostatnią szansę fundacji. – Spróbujemy ich jeszcze raz na spokojnie przekonać. Jeśli to nie poskutkuje, ruszamy z sądem – zapowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='21.10.2009, 17:51:29' post='183164'] Nie oddadzą pałacu Potockich bez walki Właśnie mija rok, od kiedy rozpoczęła się batalia o pałac Potockich w Międzyrzecu Podlaskim. Powiat bialski chce go odzyskać, a zarząd Fundacji na rzecz Szkolnictwa Wyższego, Specjalnego i Kultury, który swego czasu otrzymał darowiznę, nie zamierza ustąpić. Ponieważ nikt już nie ma złudzeń co do możliwości polubownego rozstrzygnięcia sporu, sprawa trafiła do sądu. w imię dobra, prawdy, zysków,sprawiedliwości będziemy walczyć jak od lat do upadłego ku chwale PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='21.10.2009, 17:51:29' post='183164'] Nie oddadzą pałacu Potockich bez walki Właśnie mija rok, od kiedy rozpoczęła się batalia o pałac Potockich w Międzyrzecu Podlaskim. Powiat bialski chce go odzyskać, a zarząd Fundacji na rzecz Szkolnictwa Wyższego, Specjalnego i Kultury, który swego czasu otrzymał darowiznę, nie zamierza ustąpić. Ponieważ nikt już nie ma złudzeń co do możliwości polubownego rozstrzygnięcia sporu, sprawa trafiła do sądu. w imię dobra, prawdy, zysków,sprawiedliwości będziemy walczyć bez wytchnienia jak od lat, do upadłego ku chwale PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...